Online Psikolojik Danışmanlık

Online Psikolojik Danışmanlık

Psikoterapi ihtiyacı olup, yurt dışında yaşayan, çok seyahat eden veya sık sık şehir dışına çıkmak zorunda kalan bir çok kişi seanslara hiç başlayamıyor veya başlasa da bir süre sonra tedavisini yarıda bırakmak zorunda kalıyor. Bu durumda olan danışanlarımızla Online ortamda seanslarımızı yapabiliyoruz.

Yurt dışında yaşayan birçok Türk vatandaşımızın en büyük şikayetleri, kendi kültürünü bilmeyen psikologlarla görüşmek zorunda kalmaları ve tam olarak beklediği yardımı alamamalarıydı. Bu yolla seanslarımıza yaz tatillerinde de ara vermek zorunda kalmıyoruz. Tek yapmanız gereken şey akıllı telefonunuza veya bilgisayarınıza skype uygulamasını yüklemeniz. Bu uygulama üzerinden seans yaptığımız danışanlarımızla görüşmelerimizde, seyahatlerinin veya yurt dışında olmalarının engel olmamasının çok önemli olduğunu ifade etmeleri memnuniyet verici olmuştur.

Sistem Nasıl Çalışıyor? Neler Yapmalıyım? (Bu yolla seans başlatabilmenin tek yolu ofisimize gelememeniz)

1. İnternet sitemizdeki dilediğiniz terapistimizle telefon görüşmesi yaparak ilk randevuyu gün, saat olarak almanız.

2. Verilen hesap numarasına seanstan en az 5 saat önce seans ücretinin yatırılması

3. Seans saatinde İnternet bağlantısının güçlü olduğu bir yerde, bilgisayar veya akıllı telefonunuzla skype bağlantısını bizimle sağlamanız.

Şimdi Randevu Alın

Umut Terapi ile Ruh sağlığınıza yatırım yapmanın tam zamanı! Uzman psikologlarımızla bireysel, çift, aile ve çocuk terapisi hizmetlerimizden yararlanmak için hemen randevu alın. Sağlıklı ve mutlu bir yaşam için ilk adımı bugün atın.

© 2024 Umut Terapi – Tüm Hakları Saklıdır.

Hızlı Randevu Oluştur

Website designed by Metromas