Hakkımızda

Pendik, Kurtköy de Uzman Psikolog kadromuzla hizmet vermekteyiz. 

İnsan düşünce duygu ve beden olarak bir bütünün oluşumuyla tam anlamıyla var olur. Bu bütünü oluşturan unsurlar uyum içinde çalıştığı zaman bireyler ortaya çıkabilecek olan sorunların üstesinden daha kolay gelebilmekte gündelik hayatlarını sağlıklı bir şekilde sürdürebilmekte iş hayatlarını da başarılı bir şekilde yönetebilmektedirler. Ancak bu unsurlardan herhangi birinde bir aksaklık olduğunda genel işlevsellikte problemler ortaya çıkmaktadır. Burada Duygu ve düşünce ile ilgili ortaya çıkabilecek olan aksaklıkların düzenlenmesinde ruh sağlığı hizmeti için Umut terapi olarak Kurtköy’ de Uzman Psikolog kadromuzla destek vermekteyiz. Bu hizmetimiz öncelikle göz bebeğimiz olan çocuklarımızın sağlıklı gelişmesi adına uzman çocuk psikologlarımız, pedagog larımız tarafından, çocuk terapisi sonrasında hayatın içinde kendini bulmaya çalışan ergenlerimiz için yine uzman Ergen psikologlarımız tarafından ergen terapisi, hayatın içinde mücadele etmeye çalışan bireyler için uzman yetişkin psikologlarımız tarafından, bireysel terapi, birlikteliğin ve ailenin uyum içerisinde yürütülebilmesi için de çift ve aile terapisti uzmanlarımız tarafından profesyonel destek sağlanmaktadır. Danışmanlık hizmetlerimizin yanında grupla psikolojik danışma, çocuklarda gelişim ve zeka testleri, dikkatle ilgili ortaya çıkan sorunların tespiti, bağımlılık tedavileri, dürtü kontrol bozuklukları, cinsel terapi ve kurumsal danışmanlık da hizmetlerimizin bir kısmını oluşturmaktadır. Gelişen psikoloji bilimini yakından takip eden, terapi süreçlerinde danışana ve yaşamış olduğu probleme göre uygun olan en iyi yöntem ile süreci yöneten uzman psikolog kadromuzla hizmet vermekteyiz. 

Terapi Merkezi Tarafından Verilen Hizmetler

Umut terapi olarak farklı yaşlarda ve durumlardaki kişilere terapi hizmeti verilmektedir.  Kurtköy, Pendik ve çevresinde Psikolog, Psikolojik danışma olarak hizmet destek alabilirsiniz.

Umutterapi kurtköy psikolog ekibindeki uzman kadromuzdan aşağıdaki alanlarda destek alabilirsiniz.

 • Bireysel Terapileri
 • Ergen terapileri
 • Çift terapileri
 • Grup terapileri
 • Aile terapileri
 • Online Terapiler
 • Cinsel Terapileriler
 • Evlilik Terapileri
 • Kişisel bozukluklar
 • Evlilik Danışmanlığı
 • Hipnoz
 • EMDR
 • Bilinçli farkındalık terapileri
 • Oyun Terapileri

Merkez tüm bu terapileri uzman kadroları aracılığıyla birlikte yapmaktadır. Ayrıca merkezimizde ihtiyaç halinden çeşitli testler  yaparak sorunlarının kaynağını da öğrenmek amacıyla çalışmalar yapılmaktadır. Çocuklarının psikolojik sorunlarından kurtulmalarını isteyen ebeveynler de çocukları için merkezin uzman Çocuk psikologlarından destek alabilir.

Sizler de Kurtköy’de Psikolog arayışında iseniz, Kurtköy’ün en köklü ve eski terapi merkezinden biri olan umut terapi ailesinden  bireysel terapi, çift terapisi, aile danışmanlığı, çocuk terapileri, cinsel terapi, gelişim testleri  hizmetimizden yararlanmak için iletişime geçebilirsiniz.

Sizler de Pendik’te Psikolog arayışında iseniz, Pendik’in en köklü ve eski terapi merkezinden biri olan umut terapi ailesinden  bireysel terapi, çift terapisi, aile danışmanlığı, çocuk terapileri, cinsel terapi, gelişim testleri hizmetimizden yararlanmak için iletişime geçebilirsiniz. 

akhisarpsikolog olarak Akhisar şubemizde hizmet vermekteyiz. Akhisar Psikolog bir umutterapi kuruluşudur.

Şimdi Randevu Alın

Umut Terapi ile Ruh sağlığınıza yatırım yapmanın tam zamanı! Uzman psikologlarımızla bireysel, çift, aile ve çocuk terapisi hizmetlerimizden yararlanmak için hemen randevu alın. Sağlıklı ve mutlu bir yaşam için ilk adımı bugün atın.

© 2024 Umut Terapi – Tüm Hakları Saklıdır.

Hızlı Randevu Oluştur

Website designed by Metromas